zagron


Go_ciniec Salmopolskitop 
.: Aktualności
 
  17-18. lutego 2012
Mistrzostwa Narciarskie InformatykówMistrzostwa Narciarskie Informatyków po raz kolejny w Szczyrku na stokach Skrzycznego.

W dniach 17, 18 lutego  już po raz trzynasty będziemy oglądać zmagania narciarskie polskiego środowiska informatycznego. Nie zabraknie także sympatyków  - firm, instytucji i osób prywatnych, związanych z branżą informatyczną, które także wezmą udział w Zawodach.

Tradycja Mistrzostw Narciarskich Informatyków jest już mocno osadzona wśród osób związanych z tą branżą, ale również trwale wtopiła się w pejzaż miasta Szczyrk i jego stoków narciarskich.  Uczestnicy Zawodów rekrutują się  spośród managerów wysokiego i średniego szczebla zarządzających zarówno w firmach komercyjnych jak i instytucjach sektora publicznego i samorządowego. Wśród startujących nie brak także prominentnych przedstawicieli świata nauki związanych z Informatyką. Impreza jest przede wszystkim dużym towarzyskim wydarzeniem, podczas którego uczestnicy mają możliwość swobodnej wymiany poglądów i rozmów. Tegoroczna edycja MPI będzie rozgrywana we wszystkich kategoriach wiekowych i klasyfikacjach, a miejscem imprezy tradycyjnie już będzie trasa FIS na stokach Skrzycznego w Szczyrku.

Zgłoszenia udziału  w Mistrzostwach można dokonać do 10 lutego br. poprzez formularz dostępny na stronie WWW organizatora.

Więcej informacji: http://mpi.pti.org.plwww.archiwum.szczyrk.pl Aktualności

     
     

 ul. Beskidzka 41
  Tel. +48 33/8158388
  
it@szczyrk.pl

Miasto Szczyrk: Urz_d Miejski, Rada Miejska, Jednostki podleg_e Miasto Szczyrk: Urz_d Miejski, Rada Miejska, Jednostki podleg_e
Igrzyska Polonijne Igrzyska Polonijne
Szczyrk - Kamera Online Szczyrk - Materia_y do pobrania
Mapa Miasta Szczyrk Photo Szczyrk - Galeria zdj__
Szczyrkowski Katalog _lubny Szczyrk - KINO BESKIDsasanka


Gospoda Polska